TASLAK

12 Ocak 2012 PerşembeSole Organik adından da anlaşılacağı üzere tamamen doğal ve organik içecek, güneş bakım ürünleri , cilt ve saç bakımı,anne ve bebek gibi bir çok kategoride kullanıcılarına geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekte.

Hikayesini okuyunca ben oldukça etkilendim doğrusu sizlerle paylaşmak istedim.

slında bir mühendisim. Anne olduktan sonra kendinden daha değerli bir varlığa sahip olmanın sorumluluğu ile onu gelişimini etkileyebilecek her şeyin en zararsızıyla koruma büyütme arayışı içine girdim. Onun için her zaman, acımasızca doğaya müdahale etmeyen ellerden geçen ürünleri tercih ettim. Zaten havayı soluduğumuz her an, kontrol edemediğimiz birçok çevresel zararlı etkinin tehdidi altındayız. En azından kontrol edebildiklerimin seçiminde doğru karar vermem gerektiğine inandım. Emek vererek araştırdım, güvenliyse tercih ettim, fayda gördüysem tavsiye ettim, hediye ettim. Aynı bir gün tesadüfen tanıştığım içeriği organik balmumu ve organik zeytinyağından oluşan yenilebilecek kadar güvenli, etik ellerde yapılmış olan kremler ve el yapımı sabunlar gibi.
Adını güneşten alan Sole Organic çatısı altındaki tüm ürünlerin tamamının içeriği, güneşle dengesini koruyan doğanın güvencesi altındadır. Kozmetik sektöründe kullanılan, gözeneklerinizden hızla sızarak sağlığınızı tehdit edebilecek petrol türevi, vazelin, paraben, parafin, suni renklendirici, parfüm içermez. Ürün ambalajları etiketleri dahil olmak üzere doğaya geri dönüşümlüdür

Ürünlerin her biri, farklı coğrafyalarda yaşayan medeniyetlerin, kültürlerin nesiller boyu aktarılmış güzellik ve sağlık reçetelerinin senteziyle oluşturulmuştur. Tüm ürünler kendi içerikleri doğrultusunda yenileyici, canlandırıcı, koruyucu, yaşlanma karşıtı özellikleri dışında ayrı ayrı şifa özelliklerine de sahiptir. Organik tarım ürünlerinden üretimlerinin yapıldığına dair üniversite testleri ve sertifikaları bulunmaktadır.

Sole Organic bir çocuğu geleceğe hazırlarken doğdu. Geleceğe sahip çıkmak hepimizin sorumluluğudur. Bu bilinçle hareket eden toplumlar geleceğe sağlıklı düşünen, sağlıklı yaşayan, güvenen nesiller aktarırlar.

Doğaya güvenin..

Sole Organic

Sole Organic ürünleri ile tanışmak için Facebook sayfasını beğenerek sitemize üye olup 60 TL ve üzeri alışverişlerde kullanmak üzere 20 TL puan da kazanabilirsiniz.

Kampanyamıza gelirsek 1 şanslı kişiye 47.TL değerinde BANGO di ROMA ORGANİC ZEYTİNYAĞI KREMİ kazanacak


Kampanya Şartlarımız oldukça basit;

Sitemize üye olun
Facebook ve Twitter sayfalarımızı takibe alın ve beğendiğiniz ürünü linki belirterek profilinizde paylaşın
Kampanyamızı herhangi bir sosyal mecrada duyurun


Kampanyamız 13- 27 Ocak tarihleri arasındadır.

0 yorum: